середу, 20 вересня 2023 р.

Презентація видання Марії Лукашевич "Подорожі з поетичним словом Йосипа Струцюка"

20 вересня у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбулася презентація видання Марії Лукашевич «Подорожі з поетичним словом Йосипа Струцюка.

Марія Никанорівна Лукашевич – керівник-методист гуртків Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства, яка відкриває своїм вихованцям красу нашої Волині.

У книзі-путівнику запропоновано культурно-туристичні маршрути, спрямовані на пізнання малої Батьківщини – Волині – через поетичне слово Йосипа Струцюка.

Авторка на основі власних досліджень та глибокого аналізу творчості Поета виокремила твори, які промовляють поетичним словом про населені пункти, історичні події, видатні постаті рідного краю, підкреслюють велич і красу природи Великої Волині. Екскурсійно-туристські об’єкти, опоетизовані словом Майстра, мають потужну емоційну складову.

Методині рекомендації стануть у пригоді всім, хто любить мандрувати, гідам, вчителям. Гарний пізнавальний ефект мають виховні   години, на яких організатори екскурсій, а в основному це класні керівники, класоводи, куратори, знайомлять учасників мандрівок з маршрутами  запланованих поїздок, експедицій, екскурсій, турів. 

Праця відкривається вступним словом «Культурний продукт для вихованців УКРАЇНЦІВ» кандидата історичних наук, етнографа – Алли Адамівни Дмитренко.

Серед запрошених гостей заходу:

Алла Адамівна Дмитренко – науковиця, етнологиня, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри музеєзнавства, пам’яткознавства та інформаційно-аналітичної діяльності ВНУ імені Лесі Українки;

Катерина Ярославівна Павлюк – заступниця директора Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства;

Світлана Василівна Політило – директорка видавництва «Надстир'я»;

Окрема подяка працівникам та вихованцям Комунального закладу «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради».


Вітаємо Марію Никанорівну із виходом у світ нової праці та зичимо подальших успіхів та нових цікавих мандрівок! Щиро вдячні Волинському центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства за плідну співпрацю.

Дякуємо усім присутнім за щирі емоції!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Слово сумління, любові, тривоги: Віктору Лазаруку - 90"

  Нічого не забуває рідна земля, все береже у своїй пам'яті, розповідає своїм дітям про далеку і повік незабутню минувшину. Тільки потрі...