Постійно діючі виставки

Шановні користувачі, дорогі краяни!
Пропонуємо Вашій увазі віртуальні книжкові виставки на сайті нашої книгозбірні

"Олена Пчілка: барви особистості та феномен духу"


    Висококультурна жінка, неординарна особистість, пристрасна патріотка, талановита письменниця і педагог, перекладач, фольклорист, етнограф, видавець і редактор, активна громадська діячка Олена Пчілка внесла великий вклад в розвиток української культури, відстоюючи її право бути знаною у світі!


"Леся Українка і родина Косачів – світочі української нації"    В історії кожної національної культури і літератури є імена видатних діячів, які достойно представляють свій народ у світовому сузір’ї його духовної спадщини. Сім’я Косачів – справжній осередок української національної думки, громадської свідомості. Леся Українка - феномен людського духу, вибух духовності і інтелігентності, летюча Зірка яка проклала яскравий слід сучасникам і прийдешнім поколінням урок гідності, гордості, незламності духу і віри в світле майбутнє.

"Волинь, ти – перша наша квітка в священному Вкраїнському вінку"


    Волинь... Земля, овіяна легендами сивої давнини, звеличена відвагою й боротьбою наших далеких і водночас близьких предків. Волинь... Споконвічна частина єдиної неньки-України, земля звитяжства могутнього Волинсько-Галицького князівства, непокірних духом борців за свободу і незалежність воїнів УПА. Волинь... Край дрімучих лісів, мальовничих синьооких озер, тихоплинних і стрімких річок, гаїв і долин – неперевершена в красі природи перлина України. Волинь... Це міста і села з давньою й новітньою історією, цікавою архітектурою минувшини і сьогодення, які щедро запрошують на відвідини гостей.

"Волинська кров на вівтарі свободи..."

Війна, що змінила кожного…

24 лютого 2022 року.

Ця дата навіки вкарбована в історію нашої країни як початок повномасштабного вторгнення росії в Україну. Вона назавжди розділила життя українців на до та після.

З того часу минає вже рік. Рік, який змінив кожного і кожну, який приніс біль та втрати. Рік, який навчив нас по-особливому любити, цінувати, дбати. Не лише про себе, а й про свою Батьківщину, яку російський ворог хоче у нас відібрати. Україна однозначно вистоїть та переможе. На її захист стали мужні сини і доньки українського народу, героїзму і відважності яких дивується та захоплюється увесь світ.

Слава Україні! Слава Героям!

 До вашої уваги відеопрезентація книжкової виставки, присвяченої загиблим у війні лучанам «Щоденник пам’яті, щоденник болю…»!

 Вічна пам’ять Героям, які померли за Україну!

 


Над створенням відеопрезентації використали публікації газети «Луцький замок» за 2022–2023 роки.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Презентація видання Марії Лукашевич "Подорожі з поетичним словом Йосипа Струцюка"

20 вересня у Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки відбулася презентація видання Марії Лукашевич «Подорожі з поетичним словом Йосипа Струцюка....