Постійно діючі виставки

Шановні користувачі, дорогі краяни!
Пропонуємо Вашій увазі віртуальні книжкові виставки 
на сайті нашої книгозбірні

"Олена Пчілка: барви особистості та феномен духу"

Висококультурна жінка, неординарна особистість, пристрасна патріотка, талановита письменниця і педагог, перекладач, фольклорист, етнограф, видавець і редактор, активна громадська діячка Олена Пчілка внесла великий вклад в розвиток української культури, відстоюючи її право бути знаною у світі!

Посилання на виставку


"Леся Українка і родина Косачів – світочі української нації" 


В історії кожної національної культури і літератури є імена видатних діячів, які достойно представляють свій народ у світовому сузір’ї його духовної спадщини. Сім’я Косачів – справжній осередок української національної думки, громадської свідомості. Леся Українка - феномен людського духу, вибух духовності і інтелігентності, летюча Зірка яка проклала яскравий слід сучасникам і прийдешнім поколінням урок гідності, гордості, незламності духу і віри в світле майбутнє.

"Волинь, ти – перша наша квітка в священному Вкраїнському вінку"

Волинь... Земля, овіяна легендами сивої давнини, звеличена відвагою й боротьбою наших далеких і водночас близьких предків. Волинь... Споконвічна частина єдиної неньки-України, земля звитяжства могутнього Волинсько-Галицького князівства, непокірних духом борців за свободу і незалежність воїнів УПА. Волинь... Край дрімучих лісів, мальовничих синьооких озер, тихоплинних і стрімких річок, гаїв і долин – неперевершена в красі природи перлина України. Волинь... Це міста і села з давньою й новітньою історією, цікавою архітектурою минувшини і сьогодення, які щедро запрошують на відвідини гостей.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Подарунок для бібліотеки

       Ми щиро вдячні авторам)))   Юрію Громику , проректору з навчальної роботи та рекрутації, кандидату філологічних наук, професору та Яв...