До дня пам'яті Олени Пчілки – презентація фільму "ОЛЕНА ПЧІЛКА: "І Я НЕ ЙДУ В СЛІД ЧИЙСЬ..."


4 жовтня 2015 року минає 85 років 
від дня смерті 
Олени Пчілки (Ольги Петрівни Косач) – 
видатної письменниці, фольклориста,
 матері Лесі Українки.


  
  До пам'ятника Олени Пчілки спорудженого за благодійні кошти громадою Волині колективом бібліотеки її імені відбулося покладання квітів.
      Краєзнавча година з нагоди вшанування пам'яті Олени Пчілки відбулася у форматі перегляду документального телефільму "ОЛЕНА ПЧІЛКА: " І Я НЕ ЙДУ В СЛІД ЧИЙСЬ...".
Цей фільм Ви, можите подивитися за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=B2fF0gReaRk 

      


    На Волині вже представлено сім фільмів про славетну родину Косачів. Усі фільми про Косачів знімає один колектив: перший заступник генерального директора Волинської державної телерадіокомпанії, автор сценарію і режисер Марія Андрушко, оператори-постановники Руслан Мазурок і Валерій Фетисов, режисер монтажу Анжела Шабала. У доробку творчої групи фільми: "Олена Пчілка: "Я не йду в слід чийсь...", "Лесина тінь. Петро Косач", Микола Косач: "Де пахнув сніг...", "Самітник із роду Косачів" (Юрій Косач), "Ізидора Косач: "Побачиш Україну – привітай", "Луцьк і Косачі", "Зібрались ми на віче..."
    Під час краєзнавчої годжини прозвучала поезія Олени Пчілки у виконанні бібліотекаря відділу краєзнавчої роботи Наталії Шпанчук.


    Ведуча заходу - завідувач відділу краєзнавчої роботи Алла Понагайба.

Немає коментарів:

Дописати коментар